خرید انواع فرش 700 شانه با عالی ترین قیمت ⭐️ گروه تجاری فرش کاشان

قیمت فرش 700 شانه تراکم 3000 که از نواع هفتصد واقعی است بسیار بیشتر از قیمت فرش 700 شانه تراکم 1500 است که از نوع تبدیلی یا طرح 700 شانه است. فرش های 700 شانه تبدیلی با تراکم طولی 1500 بافته می‌شود و دستگاه بافت این محصولات 500 شانه است و تعداد رنگ های داخل پالت آن 6 الی 7 تاست. این 700 شانه ها که با دستگاه تکسیما در تراکم طولی پایین بافته می‌شود، دارای طرح ها و نگاره های درشت هستند و قیمت فرش 700 شانه تراکم 1500 بسیار پایین تر از 700 شانه واقعی با تراکم بالاتر است. در بافت این محصولات برخی از تولید کنندگان از الیاف ورژن یا بی سی اف استفاده می‌کنند. فرش ارزان قیمت باکیفیت در بازار به فرشی می گویند که باتوجه به کیفیت نخ ، وزن فرش، برند کارخانه تولید کننده قیمت مناسب داشته باشد.کارخانه هایی که خود به صورت مستقیم عرضه کننده فرش هستند که با قیمت کمتری دست مشتری برسد با یک سری مشکل برای خریداران مواجه شدند. یکی از مزیت های خرید فرش کاشان از این فروشگاه، خرید مستقیم فرش از کارخانه است.

به جهت افزایش تولید فرش های جدید و به روز در انواع طرح و نقش و رنگ بندی های متنوع میزان فرش های ته انباری بیشتر در بین خانواده های ایرانی رایج میشود. برای بافت فرش های ماشینی باکیفیت از جدیدترین و به روز ترین دستگاه های بافندگی استفاده میشود. اما بعضی از شرکتهای تولید کننده فرش ماشینی از دستگاه های بافندگی قدیمی برای تولید فرش ماشینی استفاده می کنند که این امر سبب افت کیفیت نهایی فرش ماشینی می شود. این نوع فرشها شاید از نظر تفاوتی با فرش های باکیفیت نداشته باشند ولی با گذر زمان استحکام و کیفیت خود را از دست داده و ظاهر خود را از دست می دهند.

فرش باغ معلق

خرید انواع فرش 700 شانه با عالی ترین قیمت ⭐️ گروه تجاری فرش کاشان

فرش های تک و استوک، فرش ماشینی با طرح های متنوع و زیبا در این مجموعه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروش می رسد. فرش 700 شانه واقعی معمولا در تراکم 2550 بافته می شود اما فرشهایی که به عنوان فرش های طرح 700 شانه به فروش میروند اینگونه نیستند و معمولا فرشهایی با شانه و ترکم کمتر نسبت به فرشهای 700 شانه هستند. این کم بودن تراکم باعث می شود کیفیت فرش پایین آید و همچنین طرح ها و نقش ها با ظرافت کمتری بافته شود. البته فرش های هفتصد شانه در بازار فرش با الیاف دیگر همچون پلی استر هم بافته می شود بنابراین برای اطمینان از کیفیت فرش خریداری شده حتما به شناسنامه فرش دقت کنید.

تمام حقوق این سایت متعلق به کارخانه فرش ستاره کوروش می باشد. اصل تفاوت بین دو تراکم بر پر بودن و خالی بودن تعداد گره ونخ در سطح فرش است که این باعث پرزدهی فرش های تراکم 1500 در میان فرش های 700 شانه میشود . زمانی که بین نخ ها فاصله ای وجود دارد پرزدهی فرش بیشتر میشود و این پرزدهی زمان بیشتری میخواد تا از بین برود. اما این موضوع در باب خرید های اینترنتی امکان‌پذیر نیست مگر این که بعد از خرید و دریافت فرش به اطلاعاتی که به دست آورده اید و تطابق آن با شناسامه پشت فرش بپردازید و به یکی بودن آن برسید. البته خرید از مجموعه های معتبر که گارانتی کیفیت را به صورت کتبی ارائه می‌دهند خود می‌تواند کمی خیال شما را در خرید راحت تر نماید.

فرش مدرن سیزان کد ۷۰۰۱۱ نقره ای

اگر شما خرید اینترنتی فرش کاشان را با اطلاعاتی که در این مقاله به شما داده شده ، خریداری کنید خرید اینترنتی خوشایندی را تجربه خواهید کرد. از نمونه طرح های سنتی و کلاسیک که اولین بار روی قالی های دستباف به نمایش گذاشته شد و اولین فرش های ماشینی به این طرح ارائه شده، فرش طرح ترنج دار و لچک است که طرح ترنج در مرکز قالی شبیه حوض باغ های قدیمی است و لچک ها در 4 گوشه اطراف قالی قرار دارند. درست است که این طرح جزو طرح های قدیمی سنتی است ولی طراحان خوش ذوق ایرانی توانسته اند این طرح را به صورت جدید و به روز ارائه دهند. فرش طرح 700 شانه با تراکم عرضی 500 و تراکم طولی 1000 بافته می‌شود و در حقیقت جزو محصولات 500 شانه است ولی دستگاه های بافت این محصولات به روز تر از 500 شانه است و از طرح ها و نقشه های 700 استفاده می‌کنند. این محصولات از خانواده 500 شانه است و از آن در مساجد، هییت ها و مکان های عمومی استفاده می‌شود و صادرات این فرش 700 شانه به کشورهای جهان سوم انجام می‌شود.

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی قصر فرش برای افرادی که تمایل به خرید فرشی دارند ولی از نظر مالی توان کمتری دارند، خرید مستقیم و بی واسطه فرش ارزان از کارخانه یا شرکت تولید فرش ۷۰۰ شانه کننده فرش میباشد. متاسفانه بعضی از شرکتها و فروشگاه ها این نوع فرش ها را بجای فرش های باکیفیت و اصیل به افرادی که اطلاع کمتری در زمینه فرش ماشینی دارند بفروش میرسانند. اطلاع و آگاهی کامل از انواع فرش ماشینی و ویژگی های هریک به شما کمک خواهد کرد فرشی باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسب را خریداری نمایئد تا برای سالیان متمادی مهمان خانه شما باشد. انواع فرش ماشینی در بازار فرش کاشان به قیمت تولید ، طرح باغ ارم 700 شانه تراکم 2550 دوبل ، درجه یک ترین فرش ماشینی با ده سال ضمانت نامه کتبی . شرکت فرش کاشان دارای محصولات متنوع وبا کیفیت بالایی می باشد .

  • 2550 تراکم ، 10 رنگ ، پرفروش ترین فرش کاشان در سه رنگبندی خاص .
  • توجه به ابعاد و مساحت فرش و تناسب آن با محیط، تناسب طرح و رنگ با دیگر وسایل و توجه به سبک قالی از امور مهم قبل از انتخاب فرش 700 شانه است.
  • قطعا وقتی به دنبال خرید فرش 700 شانه جدید کاشان می‌روید در کنار به روز بودن طرح و رنگ فرش موضوعات دیگری که برای شما در خرید اهمیت دارد، قیمت مناسب، کیفیت بالا، تضمین کیفیت است که همه ی این ها در خرید مستقیم و بدون واسطه از فروشگاه هانی فرش مهیا گشته است.
  • از دلایل دیگری که افراد تمایل زیاد به خرید فرش کاشان دارند ، تنوع بالای محصولات وکیفیت مواد اولیه ونخ های اکرولیک به کار رفته در بافت این فرش ها می باشد .

ما همیشه بهترین را برای شما کنار گذاشته ایم تا بهترین انتخاب را در بهترین زمان و مکان انجام دهید. تنوع محصولات شامل فرش ماشینی فرش مشهد، فرش نگین مشهد، فرش زمرد مشهد، فرش کاشان و پشتی سنتی شاه نشین است . لذا ما در گروه فروشگاه اینترنتی فرش بست بافت با توجه به شرایط بد اقتصادی بعضی از خانوادهای محترم و هزینه اولیه سنگین زوجهای جوان اقدام به تهیه فرش ارزان قیمت از نوع مرغوب نموده ایم که معمولا به عنوان فرش طرح ۷۰۰ شانه شناخته می شود. این مدل فرش ها دارای تراکم ۲۱۰۰ و ۲۲۵۰ و وزن تقریبی ۳۷ کیلو در یک فرش ۱۲متری هستند و تا حدودی توانسته ایم فرش ارزان قیمت به دست دوستان برسانیم. برای برخی این سوال بوجود می آید که اگر می خواهیم فرش ارزان قیمت خریداری کنیم از کجا بخریم ؟!!

1- قبل از شستشوی فرش ماشینی حتما از آن غبارگیری نمایید و گرد و خاک را آن جدا نمایید و سیس آنها را با جارو برقی بروبید. طرح اساطیر زمینه دودی و ترمه ای و سرمه ای با کیفیت درجه یک . فرش‌های 1000، 1200 و 1500 شانه شاید کیفیت بسیار بالایی داشته باشند اما از لحاظ اقتصادی خرید آن‌ها برای بسیاری از افراد مقرون به‌صرفه نیست.برای همین تهیه فرشی با کیفیت تقریبا مشابه اما با هزینه کمتر اهمیت پیدا می‌کند. فرش ته انباری به فرشهایی اطلاق میشود که کارخانه دیگر آنها را بافت نمیکند و میخواهد هرچه زودتر بفروش برساند و هزینه زمانی و مادی خود را صرف فرشهای به روز و مورد درخواست مردم نماید.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی