44 مدل کناف سقف 2021 جدید با اجرای آسان زیبا و مدرن پذیرایی-کناف آوگون

این مجموعه با برخورداری از پروژه های موفق و حرفه ای کناف سقف و به کارگیری نیروهای مجرب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز و گرامی می جدیدترین مدل کناف باشد. مزیت دیگر سقف کناف نسبت به سایر سقف های تزیینی انعطاف پذیر بودن آن است . انعطاف و شکل پذیری این سقف‌ها بالا بوده و می‌توان آن را در طرح‌های مختلفی اجرا کرد.

  • انواع طرح های سالن – پذیرایی – اتاق خواب کودک و بزرگ سال انواع طرح های سالن برای اجرای کناف در این مجموعه گنجانده شده است.با در اختیار داشتن این البوم نمونه کار …
  • اگر از کناف حاشیه استفاده شود، فضای مرکزی سقف فرورفتگی خواهد داشت.
  • اتاق نشیمن دارای جزییات فراوانی است از دیوار ها و سقف و نورپردازی تا چیدمان مبلمان همه باید با هم متناسب باشند و باید در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و یا بازسازی خانه مورد توجه قرار گیرند.
  • با توجه به اینکه سقف خانه جز مهم ترین قسمت های ساختمان می باشد ایجاد دکوراسیون زیبا در سقف سبب هرچه زیباتر دیده شده خانه می شود .
نصب سقف کناف نسبت به سایر سقف های دکوراسیونی و تزیینی مقرون به صرفه تر می باشد وبه نسبت هزینه کمتری دارد . سقف های کاذب کناف برخلاف دیگر سقف های کاذب وزن بسیار کمی دارند و بار اضافه ای را بر ساختمان ایجاد نمی کنند . برای این کار در ابتدا باید طرح خود را توسط معمار داخلی یا طراح دکوراسیون انتخاب کنبد و سپس توسط نصاب این صفحات به سقف نصب میشوند. برای طراحی کردن سقف آشپزخانه می توانید از اشکال هندسی مختلف نظیر مستطیل و دایره و حلقه ها و منحنی ها استفاده نمایید. امروزه برای زیبایی خانه گچبری یک ایده وطرح تقریبا قدیمی شده و با پیشرفت علم و تکنولوژی سقفهای کناف و کاذب مد شده اند. آن چه که باعث زیبایی هرچه بیش تر دکور کناف می شود، نورپردازی آن می باشد.

به عبارتی هم باید فضای بالای کانتر را مجزا کند و هم با دکوراسیون آشپزخانه و پذیرایی همخوانی کامل داشته باشد. کناف اپن آشپزخانه و کانتر تاثیر زیادی در نمای دکوراسیون خواهد داشت. قلب تپنده هر منزلی آشپزخانه آن می باشد که به نوعی بیشترین زمان اعضاء خانواده در آن سپری می شود بنابراین باید برای طراحی و سقف آن نیز حساسیت ویژه ای نشان داده شود. البته در برخی از مواقع بری طراحی سقف آشپزخانه کم پیش می آید که از کناف استفاده شود.

صفحات کناف از ابعاد 240X120 سانتی‌متر و ضخامت 9.5 میلی‌متر و 12.5 میلی‌متر و در سه نوع مختلف تولید می‌شوند. همان گونه که از نام دکور کناف پیداست، سازه ای است که تنها جنبه زیبایی داشته و غیر باربر می باشد. دکور کناف را می توان هم به صورت متصل به دیوار و هم به صورت پارتیشن کناف اجرا کرد. از پنل های کناف با این ضخامت صرفا برای اجرا در طرح کناف هایی که منحنی و قوس تند دارد، استفاده می شود. اجرای غیر اصولی کناف سقف می تواند زمینه سقوط سقف را فراهم کند. امکان نصب چراغ های تزیینی روکار و توکار و نور مخفی برای افزایش زیبایی این نوع سقف وجود دارد.

طرح کناف برای سالن مستطیل به صورت سه بعدی ۳d نیز طراحی می شود برای سفارش طراحی سه بعدی به صورت رایگان با شماره های پشتیبانی پرشین کناف تماس گرفته و مشخصات خانه خود را اعلام نمائید و طرح سه بعدی خود را دریافت نمائید. عمران مدرن به دنبال ایجاد فضایی نوین و هوشمند در ارتباطات ساختمانی است. در این سایت می‌توانید تمامی خدمات مورد نیاز برای پیشبرد پروژه خود را از ابتدا تا انتها بیابید. کناف ها انواع گوناگونی دارند و از هر نوع از آن می توان در محیطی خاص استفاده نمود مثلا از انواع کناف ضد آب می توان در محیط هایی مانند استخر ،آشپزخانه و یا سرویس های بهداشتی و.. استفاده نمود و یا از نوع ضد حریق آن می توان در ساخت سقف آپارتمان ها یا محیط های خاص استفاده نمود.

درزهای بین پنل های نصب شده با بتونه پوشانده می شوند و حاصل کار یک سقف یکپارچه بدون هیچ درز و شکافی می باشد. کناف می تواند به عنوان یک پوشش ضد حریق و ضد آب بر روی سازه نصب شود. از کناف های ضد آب می توان در محیط هایی مانند آشپزخانه، استخر و سرویس های بهداشتی استفاده نمود. من آموزش کناف کاری رو ار سایت ۱۱۸ فایل گرفتم امیدوارم بتونم این طرحارو پیاده سازی کنم.

با توجه به اینکه محدودیت های وجود تاسیسات در سالن پذیرایی وجود ندارد، کار طراح بیشتر معطوف به بحث زیبایی شناسی خواهد شد. نورپردازی و طرح کناف سقف پذیرایی تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل خواهد داشت. مدل های اطراف لوستر به شدت وابسته به وسعت سقف و شکل لوستر است. برای پذیرایی با دکوراسیون داخلی مدرن بهتر است از کناف با خطوط گوشه دار و صاف نظیر مستطیل استفاده کنید و برای پذیرایی با دکوراسیون داخلی کلاسیک سقف کناف با اشکال منحنی شکل نظیر دایره ایده آل و مناسب هستند.

علاوه بر این، متراژ کار و طرح سقف نیز بر روی هزینه کناف کاری موثر خواهند بود. قیمت هر متر کناف کاری سقف با استفاده از تایل گچی ساده از حدود ۹۵۰۰۰ تومان و قیمت هر متر کناف کاری سقف با استفاده از تایل گچی روکش pvc از حدود ۱۲۰۰۰۰ تومان آغاز می گردد. هزینه کناف کاری ذکر شده برای سقف با ارتفاع سه متر بوده و با افزایش ارتفاع هزینه کناف کاری سقف بیشتر می شود.

مجموعه ۲۵ مدل کناف سقف جدید و مدرن

زمانی که بین سقف و نورپردازی هماهنگی و تناسب کافی وجود نداشته باشد، حس خوبی در محیط ایجاد نخواهد شد. بهتر است با توجه به نوع طرح سقف و دکور محیط از لوازم روشنایی به سبک مدرن یا کلاسیک استفاده کنید. یکی از پیشنهادهای مجله ی اینترنتی آراس برای زیباتر شدن و تغییر در دکوراسیون منزلاستفاده از سقف و دیوار های کاذب برای طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق ها می باشد که امروزه نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. ما در این نوشته برای شما نمونه های زیبا و جدیدی از کناف کاری و سقف های کاذب را به نمایش گذاشته ایم که می توانید برای ایده از آنها اسنفاده کنید. سقف کاذب آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی برای فضای راهرو مناسب نیستند. همچنین طرح‌های راهرویی نسبت به دیگر قسمت‌های خانه طراحی پیچیده‌ای ندارند و بیشر اوقات از طراحی‌های ساده برای این ناحیه استفاده شود.

مدل کناف کاری سقف

44 مدل کناف سقف 2021 جدید با اجرای آسان زیبا و مدرن پذیرایی-کناف آوگون

کناف کاری سقف امکان پیاده سازی نورپردازی های زیبا و متنوعی را فراهم می نماید. اجرای نورپردازی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار بوده و زیبایی دوچندانی به سقف کناف می بخشد. تصویر زیر نمونه بارز این مدل طراحی (مدل کناف پذیرایی و آشپزخانه) است.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی