کنکور ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد | ahmadikonkoor

مهلت ثبت‌نام وام‌ دانشجویی برای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران متقاضی دریافت وام تحصیلی نیمسال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد. جزوه جامع عربی پایه دهم و یازدهم کنکور انسانی، توسط جناب رستم جو در 46 صفحه کاملا کاربردی تهیه و تدوین شده است، و در اختیار دانش آموزان و داوطلبان گرامی قرار داده شده است. در آزمون سراسری سال ۹۵ تعداد ۸۶۰ هزار و ۱۰۹ نفر داوطلب ثبت نام کردند، که از این تعداد ۵۰۹ هزار و ۱۹ نفر زن و ۳۵۱ هزار و ۹۰ نفر مرد بودند یا به عبارت دیگر ۵۹٫۱۸ درصد از داوطلبان زن و ۴۰٫۸۲ درصد از داوطلبان مرد بودند. در آزمون سراسری ۹۶ جمعاً تعداد ۹۲۹هزار و ۷۹۱ داوطلب ثبت‌نام نمودند، که از این تعداد ۵۴۸ هزار و ۲۲۰ نفر زن و ۳۸۱ هزار و ۵۷۱ نفر داوطلبان مرد شرکت کرده بودند.

  • منبع سوالات بیشتر به کتاب‌های سه صنف آخر یعنی دهم، یازدهم و دوازدهم می‌رسد و موضوعات سؤال‌ها به دو بخش عمده سیاسی و اجتماعی تقسیم شده‌است.
  • در این پست قصد داریم این حل المسائل را به صورت یکجا برای شما لیست کنیم تا دسترسی راحت تری ب …
  • در رابطه با کنکور سال ۹۸ به بعد نیز هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده‌است.

پذیرفته شدگان بهمن ماه دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱ برای ثبت نام فرصت دارند. تست های کنکور فصل ششم ریاضی 2 مبحث یازدهم تجربی پایه یازدهم تجربی – مبحث حد و پیوستگی با پاسخ تشریحی جهت دانلود رایگان در سایت کنکور قرار گرفته است. این جزوه شامل تست همراه با پاسخ نامه تشریحی و نکات کنکوری مهم از ریاضیا …

مرا تا کی راغب و صدای مسحورکننده یک دانش آموز

در سایت ثبت نام کنکور 1402 زمان دقیق برگزاری آزمون سراسری در نوبت اول مشخص شده و کنکور نیمه دوم هنوز اطلاعیه های لازم از سوی سایت سنجش ثبت نام کنکور صادر نشده است. در جدول زیر زمان برگزاری کنکور به تفکیک گروه های آزمایشی پنج گانه در مرحله اول آزمون مشخص شده است. البته در سال ۹۵ تصمیم بر آن شد که برای ورود به ۳۱ رشته فنّی و حرف‌های و کار و دانش نیازی به کنکور نباشد.

راز افزایش ساعت مطالعه رتبه برترها لو رفت!

پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بهمن ماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. ارومیه- رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعطای سهمیه ویژه به داوطلبان کنکور در مناطق زلزله زده خوی خبر داد. از برگزیدگان و نفرات برتر کنکور سراسری 1401 شهرستان میانه تجلیل بعمل آمد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه و نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس ضمن ابراز خرسندی از حضور و موفقیت دانش آموزان میانه ای در کنکور 1401 گفت … تنها 5 رشته فنی حرفه ای برای ورود به دانشگاه باید در کنکور سراسری شرکت کنند مابقی رشته ها پذیرششان بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کل دیپلم انجام می شود.

– به گزارش مجله خبری کنکور استاد احمدینگار مهر ، سید محمد امین آقامیری در جلسه امروز شورای عالی فضای مجازی با رای اکثریت … دوست گرامی ایجاد سوابق تحصیلی برای تمام دروس هست و هم عمومی و هم تخصصی موثره. به کمک تکنیک پیش مطالعه و پس مطالعه کمک به یادگیری در حافطه بلند مدت خود می شوید و این تکنیک به این صورت است که مطالب هر درس را پس از مطالعه به صورت اجمالی مرور کنید (پس مطالعه) و قبل از مطالعه بخش بعدی همان درس، مطالب نوبت گذشته را مرور نمایید (پیش مطالعه). اگر علاقه به رشته دانشگاه پیام نور، غیر انتفاعی، دانشگاه امام صادق، دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی دارید باید بند 11 را نیز تکمیل کنید.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی