کنکور تجربی ۱۴۰۲ ثبت نام رشته های کنکور سراسری تجربی 1402 | ahmadikonkoor

آموزش صفر تا صد ریاضی و فیزیک از مقطع متوسطه دوم تا دکتری، آموزش کلیه… در حال حاضر خبری در رابطه بااعلام نتایج کنکور تجربی 1402 منتشر نشده اما به محض انتشار نتایج ذکر شده در این قسمت اطلاع رسانی میشه. خدمات اصلی آموزش در آلاء کاملا رایگان بوده و درآمد خدمات جانبی آن صرف برپا نگه داشتن و دوام این مجموعه عام المنفعه می شود.

  • همچنین برنامه ریزی شخصی روزانه و یا هفتگی را متناسب با شرایط شما برای قبل از کنکور به شما ارائه خواهد کرد.
  • بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری می خواهند بدانند هر تست دروس اختصای کنکور چند درصد می باشد تا بدانند برای رسیدن به درصدی مطلوب جهت کسب رتبه دلخواه، چند تست را باید بزنند.
  • در این حالت دانش آموزان نتیجه مثبت تری را دریافت میکنند.
  • طبق آمار به‌دست‌آمده تنها ۳۱ درصد از کسانی که در کنکور تجربی شرکت کرده‌اند قبول می‌شوند.
  • دوست دارم طبابت کنم و در کنارش کارهای پژوهشی را انجام دهم و یک درمان جدید و یک خدمت جدیدی را به مردم کشورم ارائه کنم.

البته برای اطلاع بیشتر از فنون قبولی و مشاوره تلفنی یا حضوری با افراد متخصص در این زمینه، میتوانید با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید و با انرژی بیشتر این مسیر پر پیچ و خم را طی کنید. با توجه به اهمیت بحث علاقه و استعداد دانش‌آموزان این رشته باید علاوه بر داشتن علاقه در دروس زیست و شیمی، از استعداد کافی برای به خاطر سپردن این دروس نیز برخوردار باشند و بتوانند با انگیزه مطالب درسی این رشته را بیاموزند. و ایجاد یک حساب کاربری، درخواست اعتراض به نحوه سوالات و پاسخنامه را به صورت کتبی در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درج نمایند. بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال ۱۴۰۲ به بعد ، آزمون سراسری صرفا برای دروس اختصاصی و آن هم دو بار در سال برگزار خواهند شد. درست است که ساعت مطالعه بالا ملاک خوبی برای قبولی در آزمون سراسری نیست، اما ساعت مطالعه کمک می کند که بتوانید حجم زیاد دروسی که مطالعه کرده اید را سبک کنید.

استاندارد سوالات کنکور[ویرایش]

پکیج دروس اختصاصی تجربی شامل ۱۲ آزمون از دورس اختصاصی تجربی است. هر آزمون شامل دو دفترچه اختصاصی تجربی است (طبق آخرین مصوبات سازمان سنجش برای کنکور ۱۴۰۱). براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ یکم تیر ۱۴۰۰, از سال ۱۴۰۲ در پذیرش دانشگاه‌ها سهم پیشینه تحصیلی (دبیرستان) ۴۰ درصد و سهم کنکورِ دروس تخصصی ۶۰ درصد خواهد بود. دروس تخصصی در آزمون سراسری و دروس عمومی در پیشنه تحصیلی ارزیافته می‌شوند همچنین آزمون کنکور برای دروس تخصصی ۲ بار در سال برگزار می‌شود و همچنین نتایج آزمون‌هایی که از برای آزمودن پیشینه تحصیلی و آزمون سراسری تا ۲ سال اعتبار خواهد داشت. گفته می‌شود از سال ۱۴۰۳ آزمون سراسری آنلاین برگزار خواهد شد.این مصوبه اگر چه تحولاتی را در روند برگزاری و گزینش در ورود به دانشگاه ها ایجاد می‌کند، اما با مخالفان و منتقدان زیادی رو به رو است. یکی از جداب ترین امکانات رایگان تحصیلیکو برای مخاطبان خود خبرنامه پیامکی است که با عضویت در آن آخرین اخبار رویداد های تحصیلی برای شما پیامک می شود .

پیشنهاد میکنیم پاسخ تشریحی همه سوالات را بررسی کنید.

داشتن یک منبع خوب برای مطالعه این درس جز واجبات کنکور است و بدانید شما در هفته بین 400 الی 500 تست فقط از این درس باید به سبک های آموزشی و تحلیلی و زماندار بزنید تا بتوانید درصد خوبی کسب کنید . باقی مباحث همگی بین 1تا 2 سوال در کنکور سراسری 99 دارند . یک منبع آموزشی خوب برای کنکور باید بتواند کلیه مباحث هر درس را پله به پله به دانش‌آموزش تدریس کند. ماهیت کنکور با امتحانات تشریحی مدرسه متفاوت است، بنابراین داوطلب نیاز به درک درست مفاهیم و یادگیری جزئیات دارد.

بسیاری از اینمجله خبری کنکور استاد احمدیوقت گیر، حجیم، غیر استاندارد هستند و ممکن است زمان زیادی را از داوطلب بگیرد. بنابراین، در انتخاب منابع کنکور سراسری تجربی، داوطلبان باید نسبت به تهیه منابع درسی ذکر شده از سوی سازمان سنجش اقدام نمایند. به همین خاطر طبق مصوبه جدید این سازمان از سال 1402 به بعد، منابع عمومی از کنکور تجربی حذف شده و به سوابق تحصیلی منتقل خواهد شد. به همین خاطر تصمیم بر آن داریم تا در این مقاله توضیحاتی در خصوص بهترین منابع کنکور سراسری تجربی برای متقاضیان ارائه دهیم.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی