منابع کنکور هنر 1402 بهترین منابع آزاد + منابع سازمان سنجش کنکور هنر 3گام | ahmadikonkoor

کسانی که کنکور هنر می دهند عاشق و دلباخته ی این رشته هستند به همین خاطر، با دست پر و اطلاعات بالایی وارد این کنکور می شوند.دانستن اطلاعات زیر می تواند راهگشای دقیق تری برای علاقمندان کنکور هنر باشد. ورود به دانشگاه هنر صرف نظر از تمام نواقص آن، به هر صورت خالی از نکات مفید نیست. در دانشگاه تا حدی می توانید بر مباحث تئوری تسلط پیدا کنید، روابط هنریتان را گسترش دهید و تجارب جدیدی کسب کنید. معیار شما صرف نظر از مباحث مالی و آینده شغلی بهتر است میزان علاقه تان به رشته انتخابی باشد. در صورت داشتن علاقه و انگیزه و پشتکار در نهایت موفق خواهید شد.

  • داوطلبان کنکور هنر باید به سوالات درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی و فیزیک و خلاقیت تصویری و تجسمی پاسخ دهند.
  • کارشناسان ومشاوران کاشانه هنر پاسخگوی سوالات شما در خصوص این تغییرات هستند.
  • هم اکنون این دانشگاه از طریق آزمون سراسری و آزمون اختصاصی دانشجو می‌پذیرد.
  • بنابراین اگر چند رشته با شرایط خاص مد نظرتان است، سعی کنید دو رشته دارای اولویت برای خودتان را انتخاب نمایید.
  • بیش از هر چیز برای موفقیت، نگرش شما به موفقیت، سلامت روحی و یک برنامه ریزی صحیح می تواند تضمین کننده موفقیت شما باشد.

مجله خبری کنکور استاد احمدی، از 8 تا 14 آبان برای کنکور هنر دی 1401 و همینطور از 15 تا 21 فروردین1402 برای کنکور هنر تیر می تونین ثبت نام کنکور هنر انجام بدین. پیشنهاد می کنیم “رشته طراحی صنعتی“ بخونین و در یکی از زمینه های این رشته جذاب، می تونین طراحی دکوراسیون داخلی بخونین و یا در طراحی نماهای ساختمان ها و معماری سایت های مختلف مثل فرهنگسرا، کتابخانه، مبلمان شهری و غیره حضوری فعال داشته باشین. از تابستان بعدی، مشاوره با اعضای بنیاد ملی نخبگان رو با هونَر شروع کنین. سلام، بله ولی این رشته در کنکور هنر در مقطع کارشناسی وجود نداره و شاید رشته “طراحی صنعتی“ گزینه خوبی برای شما باشه. در قسمت دکوراسیون داخلی با معماری داخلی و کلاً معماری ها خیلی نزدیک به هم هستن و علاقمندان یکسانی دارن. در مورد رشته های ارتباط تصویری (گرافیک) و موسیقی (آخه کدوم رشته دقیقاً! چند تا رشته داریم) به صفحات آزمون عملی ارتباط تصویری و آزمون عملی موسیقی و پرسش و پاسخ های بعد از مقاله مراجعه کنین.

زیر گروه٤ هنرهای نمایشی

این تغییر بزرگ به متقاضیان کنکور سراسری این فرصت را می دهد که در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب در آزمون نخست، به جای سرمایه گذاری وقت و تلاش خود برای آزمون سال بعد، شانس خود را برای کنکور دوم همان سال امتحان کنند. زمان برگزاری دو آزمون کنکور سراسری پیش از عید و دیگری پس از عید خواهد بود. هم اکنون درکلاس های آزمون عملی شرکت کنید و مدام تمرین وتمرین کنید .

رشته‌های دانشگاه بین‌الملل هنر

بخشی از کتبی که برای موفقیت در کنکور هنر نیاز دارین در بخش «دانلود کتاب های هنرستان» وجود داره که می تونین دانلود و استفاده کنین. سلام، طبق اطلاعات ما که با جستجو در سایت شورای عالی انقلاب فرهنگی می تونین مشاهده کنین این قانون از سال 1404 اجرایی خواهد شد. با توجه به اینکه تعداد مجاز ثبت نظر بصورت VIP برای امروز به اتمام رسیده است، سوال شما به شکل عادی ثبت شد و پاسخگویی به آن 3 روز کاری زمان خواهد برد. در اولین ستون این جدول، به شما اعلام می شود که کدام تراز شما را برای محاسبه رتبه کل شما استفاده کرده اند. سازمان سنجش، بالاترین نمره کل یا تراز شما را مبنای بقیه محاسبات خود در این جدول خواهد کرد.

می تونین در کنکور هنر شرکت کنین در صورتی که برای قبولی در رشته مورد نظر شما آزمون عملی برگزار میشه بهتره در کلاس های آموزش آزاد شرکت کنین تا برای شرکت در آزمون عملی آمادگی پیدا کنین . می تونین در کنکور سراسری هنر شرکت کنین و در رشته آموزش ارتباط تصویری در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کنین . داوطلبای کنکور هنر ۱۴۰۲ می تونن برای شرکت در این آزمون ابتدا تو زمان ثبت نام کنکور سراسری فرم ثبت نام خودشون رو تکمیل کنن.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی