منابع کنکور سراسری تجربی دروس معرفی شده سازمان سنجش | ahmadikonkoor

در این ویکی‌پمجله خبری کنکور استاد احمدیا پیوندهای زبانی در بالای صفحه و هم‌تراز با عنوان مقاله قرار دارند. درج آگهی در سایت ایران مدرس رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد. ابتدا آن را درس به درس می خواندم اما با تغییر روش مطالعه و موضوعی خواندن وضعیتم بهتر شد. ضمن اینکه 10 تا 15 دقیقه هم در هر روز به موضوعات پراهمیت مانند قرابت و آرایه می پرداختم و تست کار می کردم.

  • گروه آزمایشی علوم تجربی در سال های اخیر تعداد متقاضیان بیشتری نسبت به سایر گروه‌های آزمایشی داشته است.
  • از میزان سهمیه ها، از میزان صندلی های خالی هر دانشگاه و هر رشته، از شرایط دانشگاه های مختلف آزاد و پیام نور و ….
  • با توجه به اینکه در کنکور 1402 برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید یکسری سوال طرح می شود و طراحی سوالات بر مبنای کتاب های نظام جدید می باشد، آگاهی از تغییرات کتاب های درسی برای داوطلبان اهمیت بسیاری دارد.
  • صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید.
  • در سال‌های اخیر با بهبود وضع بهداشت جهانی، توجه مردم به سلامت جسمی و روحی انسان نیز بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد.
  • ۶ یا ۷ سوال (۲۰درصد) مربوط به نوسان، موجهای مکانیکی، صوت و امواج الکترومغناطیسی.

بخشی از پاسخ‌نامه رو به عنوان نمونه در بخش نیم‌نگاهی به کتاب جلد پاسخ گذاشتیم. این پکیج رو می‌تونید از سایت نشر الگو با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنید. در پاسخ باید بگوییم که درست است که هر کتابی قطعا حرفی برای گفتن دارد، اما خواندن یک کتاب خوب و تمرکز روی مطالب آن، نتیجه بهتری را می تواند داشته باشد.

کنکور دانشگاه آزاد اسلامی[ویرایش]

لازم به ذکره که زیرگروه های کنکور تجربی توسط سازمان سنجش از کنکور حذف شده و داوطلبا می تونن طبق ضرایب دروس آزمون اختصاصی به برنامه ریزی و مطالعه دروس امتحانی خود بپردازن. دفترچه دوم که به دفترچه دروس تخصصی هم معروفه شامل درسای تخصصی رشته علوم تجربی مثل زمین شناسی، ریاضیات، زیست شناسی، فیزیک و شیمیه که متقاضیای کنکور تجربی ۱۴۰۲ باید به دلیل حذف دروس عمومی از کنکور تنها به سوالات دروس تخصصی پاسخ دهند. در جدول های زیر ضریب هر درس و زیر گروه های هر رشته ازکنکور تجربی سال گذشته رو مشخص کردیم. در سال گذشته کنکور تجربی شامل 2 دفترچه عمومی و تخصصی بود که دفترچه اول 100 سوال و شامل دروس عمومی شامل ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و زبانه. دروس تخصصی از زمین شناسی، ریاضیات، زیست شناسی، فیزیک و شیمی تشکیل شد که در جدول زیر ضریب هر درس رو مشخص کردیم.

تغییر نحوه برگزاری کنکور سراسری از سال ۱۴۰۲[ویرایش]

این پکیج هم سوالات کنکور سراسری را دارد و هم سوالات شبیه‌سازی شده. داوطلبان و متقاضیان زیادی هر ساله وارد رقابتی تنگاتنگ جهت ورود و تحصیل در رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه سراسری می شوند. از این جهت، برخورداری از اطلاعاتی کامل مانند رتبه مجاز فوریت های پزشکی و درصدهای فوریت های… کلاس های سالیانه کنکور تجربی آنلاین آکادمی بصورت یک سال کامل آموزشی با دوره کامل مباحث مرتبط با کنکور است .

انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۲

خواهشمند است پاسخنامه تشریحی کنکور۹۸ را نظام جدید را در لینک مربوطه قرار دهید. انتخاب مباحثی که یادگیری آن ها آسان تر بوده و تعداد سوالات آن مباحث بالا باشد، بهترین راه می باشد. حواستان به مسائل ph شیمی دوازدهم باشد چالش تمامی داوطلبان در این مسائل است وشما می توانید از این فرصت به خوبی استفاده کنید . این درس برای زیر گروه شیمی و داروسازی جز دورس شاخص به حساب می اید و چون درس آخر است داشتن مدیریت زمان و استمرار تمرکز به شدت برای درس شیمی لازم است که در مقالات دیگر کاملا توضیح داده ایم . اگر دانش آموز سال دوازدهم هستید و به مدرسه می روید، در روزهای مدرسه بین 6الی 7 ساعت مطالعه الزامی است. و در روزهای تعطیل مطالعه شما باید بین 10الی 12 ساعت باشد.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی