معرفی کنکور هنر آموزشگاه کنکور هنر هونَر | ahmadikonkoor

یکی از جداب ترین امکانات رایگان تحصیلیکو برای مخاطبان خود خبرنامه پیامکی است که با عضویت در آن آخرین اخبار رویداد های تحصیلی برای شما پیامک می شود . خبرنامه پیامکی تحصیلیکو در موضوعات مدارس ، کنکور سراسری ، دانشگاه های بدون آزمون ، کارشناسی ارشد و دکتری اطلاع رسانی می کند و برای عضویت در آن کافیست مقطع مربوط به خود را انتخاب کرده و در ادامه شماره تماس خود را ثبت نمایید . برای ثبت نام و شرکت در کنکور هنر علاوه بر مدرک دیپلم به مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی نیاز دارین . زمان برگزاری کنکور عملی هنر برای رشته های مختلف متفاوته و داوطلبا باید حتما در آزمون عملی رشته مد نظرشون شرکت کنن.

  • زیرا هم تعداد کد رشته های آن کمتر است و هم اینکه تعداد انتخاب های آن محدود است و بیشتر از ۲۰ تا نیست.
  • می تونین با مدرک دیپلم و کاردانی که دارین در کنکور سراسری هنر شرکت کنین .
  • دسته دوم داوطلبایی که متقاضی شرکت در کنکور هنر و یک کنکور دیگه (ریاضی، تجربی، زبان و یا انسانی) هستن.
  • البته حذف زیرگروه‌ها از کنکور موجب تغییر ضرایب دروس نیز می‌شود.
  • شما به عنوان فارغ التحصیل در رشته سینما می توانید در هر حوزه ای مرتبط با سینما که به آن علاقه مند هستید فعالیت نمایید.

مرحله‌ي اول، مرحله‌اي است كه تمامي داوطلبان گروه هنر در اين مرحله شركت مي‌كنند و بين همه‌ي آن‌ها مشترك است كه اين مرحله شامل امتحان تستي دروس اختصاصي (درك عمومي هنر، درك عمومي رياضي و فيزيك، خلاقيت تصويري و تجسمي، ) مي‌باشد. داوطلبان این آزمون جهت ثبت نام می توانند برای کنکور سراسری که در دی ماه برگزار می شود از 8 تا 18 آبان ماه 1401 و برای کنکور تیر ماه 1402 از 15 تا 21 فروردین ماه 1402 اقدام نمایند. بنابر اعلام سازمان سنجش ضرایب هر یک از این دروس برای داوطلبان نظام جدید و قدیم متفاوت بوده که جزئیات آن در جداول زیر ذکر شده است. داوطلبا می تونن برای اطلاع از جزئیات ثبت نام آزمون هنر ۱۴۰۲ مقاله زیر رو مطالعه کنن تا بتونن از شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام خودشون مطلع بشن.

رشته های زیر مجموعه کنکور هنر چیست؟

برای آمادگی در آزمون عملیهنر 1402 پیشنهاد می کنیم مقاله زیر رو بخونین تا با جزئیات مربوط به این کنکور آشنا بشین و اطلاعات لازم رو در موردش بدست بیارین. این تنها راهی هست که می تونیم قطعیت نتیجه داشتن رو گارانتی کنیم. تقریباً تمام کتاب های مربوط به این درس رو در انتشاراتی های مختلف ایشون نوشتن و یک جلسه بعنوان میهمان میتونین از کلاس ایشون استفاده کنین و کیفیت اون رو ببینین. برای کنکورهای جدید مقاله “قوانین جدید کنکور هنر و سال های بعد از آن“ رو مطالعه کنین. از مقاله “قوانین جدید کنکور هنر 1402 و سال های بعد از آن“ هم می تونین برای آشنایی با قوانین جدید کنکور هنر استفاده کنین.

تست ۱۵۹ شبانه

مجله خبری کنکور استاد احمدی هنر با داشتن گرایش هایی مانند گرافیک، موسیقی، انیمیشن طراحی وب و … می تواند شما را به مهاجرت به کشورهای کانادا، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، انگلیس و … برساند. در نتیجه کسانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند پیشنهاد می کنیم در کنکور هنر 1402 شرکت کنند. داوطلبان توجه داشته باشید هر دو رتبه ی آزمون کتبی و آزمون عملی بر نتایج قبولی شما در رشته ی مورد نظر تاثیر دارد.

کلاس کنکور عملی هنر حضوری

این بدین معنی است که در کنکور ریاضی، تجربی و انسانی دیگر عنوانی با نام زیرگروه وجود ندارد. رشته های کنکور هنر و رشته های کنکور سایر گروه‌ها در زیرگروه‌های مختلف دسته‌بندی نمی‌شوند. حذف زیرگروه‌ها از کنکور سراسری تاثیر بسیار مهمی در انتخاب رشته داوطلبان کنکور خواهد داشت. البته حذف زیرگروه‌ها از کنکور موجب تغییر ضرایب دروس نیز می‌شود.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی