مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی طی ۳ سال آینده تکمیل می شود خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان | ahmadikonkoor

در این پست قصد داریم این حل المسائل را به صورت یکجا برای شما لیست کنیم تا دسترسی راحت تری ب … معرفی مجله خبری کنکور استاد احمدی های دانشگاهی معرفی تمامی رشته های فنی مهندسی و پزشکی و انسانی و … در اینجا به طور کاملا خلاصه و کاربردی به معرفی رشته های دانشگاهی پر مخاطب و شرایط تحصیل در آنها پرداخته ای … فرصت مجدد جهت ثبت نام جدید یا تصحیح اطلاعات و ارسال مدارک در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از ۶ تا ۹ اسفند در نظر گرفته شد. دانشگاه شریف در اطلاعیه ای شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز در دوره کارشناسی ارشد را اعلام کرد.

  • سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای استفاده کلیه افراد و داوطلبان کنکوری فعال شد.
  • دانش آموزانی که قبل از سن مشمولیت (قبل از 18 سالگی تمام) موفق به دریافت دیپلم نظام جدید شده باشند.
  • سلام، بعد از اتمام فرایند ثبت نام کنکور سراسری باید تا روز های پایانی فصل بهار منتظر بمانید و در زمان نشر اطلاعیه سازمان سنجش اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود کنید.

سازمان سنجش آموزش کشور که سازمانی تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، در ایران مسئول اصلی برگزاری کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه‌های دولتی است. این آزمون در هر سال یک بار در مقاطع مختلف دانشگاهی مثل کاردانی، کاردانی به کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می‌شود. سال ۱۴۰۱ و پس از کش و قوس‌های فراوان، با مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی، سرانجام غول سرنوشت‌ساز کنکور به زانو درآمد و قرار شد تغییرات متعددی در شیوه برگزاری آن از سال جاری اعمال شود. تاثیر میزان سوابق تحصیلی، برگزاری کنکور ۲ بار در سال و حذف دروس عمومی از آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها از تصمیمات اتخاذ شده برای این آزمون مهم هستند.

پربازدیدهای ماه

فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات داوطلبان پنجاهمین دوره آزمون دستیاری تخصصی امشب به پایان می رسد. مدیر کانال تلگرامی که به بهانه فروش سؤالات کنکور سه میلیارد ریال از کاربران کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد. داوطلبانِ کنکور مانندِ دوندگانی اند که در مسابقۀ دو شرکت می کنند. لاله صبوری در ازدواج اولش بعد از به دنیا آوردن دو فرزند از همسرش که 17 سال از او بزرگتر بود جدا شد. به گزارش وقت صبح، لاله صبوری بازیگر خوش چهره و مطرح ایرانی در سن 17 سالگی با مردی ازدواج … – بازیگر خوش چهره و مطرح ایرانی در سن 17 سالگی با مردی ازدواج کرد که 17 سال از او بزرگتر …

شیمی دهم خیلی سبز کنکور 1402

برای قبولی در رشته تجربی اول از همه باید بدانید که هدف شما در کدام زیر گروه قرار دارد. در هر زیر گروه ضرایب دروس با هم متفاوت می باشد.برای همین برنامه ریزی شما برای قبولی در هر رشته نیز با هم متفاوت می باشد و لازم است بنا به درس پر ضریب هر رشته مطالعه نمایید. توجه به زیر گروه ها در رشته تجربی مخصوصا برای آن دسته از دانش آموزانی که می خواهند وارد رشته های داروسازی و شیمی شوند؛ اهمیت بالاتری دارد. بنابراین باید بدانید که برای قبولی در هر رشته در کنکور تجربی چه دروسی در الویت مطالعه قرار می گیرند.

آزمونی است بعد تمام شدن سال دوازده تحصیلی که در صورت قبول شدن در رشته مورد نظر خود که در پایه نهم انتخاب کرده اید، می توانید به دانشگاه بروید. اوّلین کنکور ایران در سال ۱۳۴۸ برگزار شد و ۴۷٫۷۰۳ نفر داوطلب در آن شرکت کردند. سؤالات اوّلین دورهٔ کنکور، به صورت سؤالات جواب کوتاه طرّاحی شده بود. مشاوره کنکور تجربی – 7 قدم مهم برای رتبه برتر شدن کنکور تجربی برای خیلی از داوطلبین این رشته، مثل پلی برای رسیدن به اهداف و آرزو هاشون بوده و هست….

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی