قیمت ثبت شرکت ثبت شرکت ثبت برند | takniksabt

قیمت ثبت شرکت ثبت شرکت ثبت برند | takniksabt

بسیاری از کارآفرینان فکر می کنند که تاسیس شرکت بسیار کار سختی است، اما باید بگوییم که تاسیس یک شرکت آنقدرها هم کار سختی نیست اما پیچیدگی های خاص تعرفه ارزان ثبت شرکت خود را دارد. به همین دلیل است که بسیاری از مدیران، از ثبت و تاسیس شرکت خود پشیمان می شوند. اما شما می توانید با انتخاب یک شرکت مناسب کارهای خود را جهت تکمیل اظهارنامه، ارسال مدارک و … به راحتی و درستی انجام دهید.

  • – در قسمت بارگذاری مدارک ، عکس رسید پرداختی همراه کارت ملی و شناسنامه با فرمت jpg , jpeg بارگذاری نمایید.
  • همچنین تیم پشتیبانی وینداد به صورت تخصصی در طول هفته پاسخگوی سوالات حقوقی و ثبتی شما هستند.
  • با سلام
    چیزی به اسم موسسه حقوقی بدون داشتن پروانه وکالت وجود ندارد.
  • ثبت شرکت اقدامی ضروری است که به تمام فعالیت‌های شخص حقوقی هویت قانونی می‌بخشد.

مثلا هزینه تنظیم اساسنامه برای شرکت با مسئولیت محدود برابر با 50,000 ریال، شرکت تعاونی 150,000 ریال، شرکت سهامی خاص 150,000 ریال، موسسه 150,000 ریال و موسسه غیر تجاری 150,000 است. برای محاسبه هزینه های ثبت یک شرکت پارامترهای مختلفی باید در نظر گرفته شود. از این رو پیشنهاد می کنیم برای محاسبه نرخ قیمت ثبت شرکت خود این مقاله را تا انتها بخوانید. هزینه حق الوکاله مبلغی است که در جهت پیگیری امور تا تحویل آگهی تاسیس اداره ثبت شامل ورود اطلاعات در سامانه اداره ثبت، هزینه تعیین نام شرکت، تنظیم موضوع فعالیت شرکت، اساسنامه، صورتجلسات هیئت موسسین تا تحویل مدارک به پست و دریافت آگهی تاسیس شرکت. مدت زمان ثبت یک شرکت از صفر تا صد یعنی چاپ آگهی تاسیس در روزنامه رسمی در بهترین حالت 12 روز کاری زمانبر خواهد بود. این در صورتی است که شرکت شما در عرض 7 روز به مراحله آگهی در اداره ثبت برسد.

هزینه روزنامه رسمی کل کشور

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص شامل مواردی هستند که برخی باید هنگام تشکیل شرکت و برخی دیگر باید هنگام ثبت آن در نظر گرفته شوند. در این مطلب با شرکت سهامی خاص، هزینه‌های آن و شرایط ثبت این شرکت آشنا می‌شویم. کلیه اشخاص حقوقی موظفند برای ثبت شرکت خود دو نوبت آگهی در روزنامه منتشر نمایند.یک بار انتشار آگهی در روزنامه محلی که باید هزینه آن را به اداره ثبت شرکت ها پرداخت نمایید.هزینه چاپ آگهی به تعداد خطوط آگهی بستگی دارد. همچنین هزینه آگهی ثبت شرکت در روزنامه کثیرالانتشار بستگی به نوع روزنامه ای دارد که انتخاب می‌نمایید. هزینه انتشار آگهی ثبت موسسه غیر تجاری در روزنامه رسمی به طور میانگین و بر اساس تعداد کلمات و حروف اطلاعات ثبتی موسسه، از ۲۵۵/۰۰۰ تومان (دویست و  پنجاه و پنج هزار تومان) به بالا است. همچنین هزینه های آگهی ثبت شرکت در روزنامه کثیرالانتشار تا حدود زیادی بستگی به نوع روزنامه انتخابی شما دارد.

هزینه و قیمت ثبت شرکت در سال ۱۴۰۱

این مبلغ با افزایش تعداد شرکا و سرمایه اولیه شرکت اندکی بیشتر می‌شود. حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت سهامی خاص مبلغ یک میلیون ریال است که تامین نقدی سی و پنج درصد آن برای آغاز کار کافی خواهد بود. طبق قانون تجارت، بعد از ثبت شرکت تضامنی در اداره ثبت شرکت‌ها و دریافت مدارک و اوراق مهر و امضا شده ثبتی، باید از طریق انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار اقدام به اعلان عمومی شود.

استعلام اسم شرکت، تعرفه های مربوط به آگهی ها، پلمپ دفاتر تجاری، هزینه های مربوط به اساسنامه، هز ینه تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی و هزینه ارسال مدارک پستی همراه با پوشه، گیره و… به عنوان مثال هزینه لازم برای شرکت مسئولیت محدود برابر با 100 هزار تومان است. در صورتی که سرمایه اولیه افزایش پیدا کند، هزینه ها قطعا تغییر خواهد کرد. در این مرحله باید مبلغی معادل با یک سوم سرمایه شرکت را به حساب بانکی شرکت واریز کنید. سپس بعد از اینکه پرونده مورد مطالعه و بررسی کارشناسان مورد نظر قرار گرفت، فیش پرداختی را به همراه دیگر مدارک مورد نیاز و به اداره ثبت ارسال کنید.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی