قیمت برد پکیج ایران رادیاتور مدل L خرید برد پکیج ایران رادیاتور سری L | parsepackage

قیمت برد پکیج ایران رادیاتور مدل L خرید برد پکیج ایران رادیاتور سری L | parsepackage

برای تعیین میزان هزینه تعمیرات برد پکیج ایران رادیاتور، ابتدا باید تعمیرکاران ما به‌طور دقیق عیب‌یابی برد پکیج ایران رادیاتور شما را انجام علت سوختن برد پکیج دهند. از طرفی وجود گرد و خاک در برد پکیج باعث می‌شود تا قطعات به هم متصل شوند. بروز این اتفاق باعث می‌شود که برق از یک خازن به خازن دیگر برود و سبب خرابی برد بشود.

  • بیشترین مشکل برد، خرابی رله فن برد پکیج ایران رادیاتور است.
  • زیرا این کار بسیار تخصصی است و نیاز به دانش فنی و مهارت زیادی دارد.
  • یکی از مهم‌ترین خرابی‌های برد پکیج، با رله فن پکیج ایران رادیاتور مرتبط است.

در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. و یا ممکن است به دلیل سوراخ شدن مبدل پکیج و یا نشتی داشتن مبدل پکیج، آب بر روی برد پکیج نفوذ پیدا کند. در منبع تغذیه سوئیچینگ معمولا 2 عدد خازن وجود دارد یک عدد حدودا 400 ولتی و در بخش اولیه سیم پیچ وجود دارد. مراقب باشید برای تست دیود حتما و حتما باید یک پایه دیود را از برد جدا کنید. اهم متر دیجیتالی را در حالت تست اتصال کوتاه (تست بوق) قرار دهید.

نمایش ارور روی صفحه نمایش در سری‌های دیجیتالی

در برخی مواقع نیز شمعک پکیج اصلاً جرقه نمی‌زند و روشن نمی‌شود، در این مواقع بهتر است که گاز ورودی و بخش‌های مختلف دستگاه را بررسی کنید. در پکیج های جدیدتر ایران رادیاتور و بوتان، خبری از رله فن نیست. لازم به ذکر است پکیج‌های ایران رادیاتور شامل 2 سال گارانتی پس از فروش هستند. ما در شرکت خدماتی تعمیرات پکیج دیواری «تعمیرکاران»، کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، سرویس و نگهداری سیستم های گرمایشی پکیج دیواری را در هر ساعت در شبانه روز و در تمامی نقاط تهران ارائه میکنیم.

برد پکیج ایران رادیاتور مدل M-E-BM-ECO (0نفر)

همیشه این احتمال وجود دارد که عوامل دیگری نیز باعث خرابی برد شوند و ما از آن‌ها خبر نداشته باشیم. اما به‏‌طور کلی 3 عامل هست که وقتی پیش بیاید باید بدون معطلی اقدام به تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور کنید. چراغ‌های LED سری آنالوگ شامل ECO و E ,BM هستند.

آشنایی با تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور

علامت و نشانه‌‌های خرابی برد پکیج در اغلب اوقات، چشمک زدن چراغ هشدار دستگاه است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در برخی مواقع، پکیج بدون هیچگونه هشداری خاموش شده یا جرقه‌زن آن عمل نمی‌کند و مشعل روشن نمی‌شود. در صورت مشاهده هر کدام از این خطاها اقدام به تعمیر پکیج کنید. خدمات تعمیرات بُرد پکیج‌های ایران رادیاتور را در کلیه مناطق تهران ارائه می‌کنیم.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی