دانلود رایگان جزوه آیین نامه رانندگی pdf سال 1402 گواهیار | driveing

دانلود رایگان جزوه آیین نامه رانندگی pdf سال 1402 گواهیار | driveing

دانلود جدیدترین کتاب آیین نامه با کیفیت عالی به صورت فایل pdf همراه با هدیه بخشی از سوالات آیین نامه از طرف سایت درایوینگ یکم پاینتر در پایین صفحه می توانید دانلود کنید. محدودیت سرعت، اصول حرکت بین خطوط و توقف و غیره که موارد زیادی را شامل نمی‌شود. در صورتی که خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی را در اختیار داشته باشید این بخش به صورت خلاصه و به سادگی آموزش داده شده است. در این بخش از خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی سعی شده تا شرایط برخورد راننده با جاده و سایر وسایل نقلیه را بررسی کند. درگام اول در مورد فاصله ایمنی با اتومبیل مقابل قوانین مربوطه را گوشتزد می‌کند. درگام دوم به شما یاد می‌دهد تا به عنوان راننده چگونه ببینید و چگونه فکر کنید و چگونه تصمیم‌گیری کنید.

  • این قسمت ستاره را هم تازه اضافه کردیم ممنون می شیم برای حمایت از ما امتیاز دهید.
  • و برای تسلط بیشتر میتوانید نمونه سوالات آیین نامه گواهیار را دانلود کنید .
  • برای مشاهده کتابچه راهنمای راننده روی یکی از تصاویر زیر کلیک کنید.
  • همچنین در این بخش از سایت سعی کردیم نکات و موارد مهم سوالات آیین نامه و بخشهای از نمونه سوالات اصلی را به صورت رایگان در این دسته قرار دهیم.
  • جهت رفاه شما ما دو بخش در سایت تست درایوینگ قرار دادیم که سوالات فنی و سخت ترین سوالات آزمون رو می توانید به صورت جداگانه مطالعه کنید.

این قوانین رانندگی را توضیح می دهد و شما را برای امتحان های رانندگی آماده می کند. این یک کتاب رایگان برای راهنمایی رانندگی است که از طرف اداره ای امور وسایل نقلیه که به نام DMV نیز شناخته می شود بدست می آید. در پاسخ باید بگوییم که سوالات فنی این آزمون به مراتب دشوارتر از سایر سوالات است. البته یادآور می شوم که آزمون فنی بصورت مستقل برگزار نمی شود و سوالات فنی در همان آزمون اصلی قرار می گیرد.

فصل اول : قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی فصل دوم:رانندگی ایمن

شما با دریافت نسخه پی دی اف کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانید کتاب آیین نامه رانندگی را در گوشی همراه ،تبلت ،کامپیوتر و… مطالعه نمائید. همچین شما عزیزان می توانید جهت آمادگی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی در آزمون های آیین نامه رانندگی ایرانیان شرکت نمائید و با سوالات اصلی آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا شوید. برای مشاهده قیمت کتاب راهنمایی رانندگی (1402) و خرید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی 1401 (معتبر تا سال 1404) شامل مجموعه قوانین و مقررات ویژه متقاضیان گواهینامه پایه اول، دوم، سوم و موتورسیکلت با افشین بوک همراه باشید. این سوال در ذهن کسانی که قصد دارند گواهینامه بگیرند وجود دارد که کتاب آیین نامه رانندگی را از کجا تهیه کنیم؟ یا برخی موارد مشابه که در زیر به آن اشاره می کنیم نیز در ذهن مخاطبان وجود دارد.

بخش سوم کتاب آموزش رانندگی: هدایت و کنترل وسیله نقلیه

در صورت نیاز به گرفتن کتاب فیزیکی کتاب آیین نامه رانندگی می توانید از کتابخانه های سراسر کشور در محل زندگی خود تهیه کنید. کتاب جدیدترین آموزش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به قلم حسن عابدزاده از انتشارات عابدزاده، به همراه سایر کتاب های عمومی را از فروشگاه اینترنتی کتابانه خریدرای نمایید. از تمامی کارشناسان و صاحب نظران، مدرسین، مربیان، هنرجویان و سایر متخصصان درخواست می شود نظرات و پیشنهادات خود را در راستای بهبود مطالب کتاب و اصلاح در چاپ های بعدی به مرکز صدور گواهینامه رانندگی ارسال نمایند. امید است هنرجویان با مطالعه دقیق کتاب و بکارگیری قوانین و مقررات و نکات ایمنی هنگام رانندگی، بتوانند گامی موثر در ارتقاء ایمنی رانندگی برداشته و بدین وسیله شاهد نظم و انظباط ترافیکی در شکبه معابر باشیم.

اگر تمایل دارید ایمیل یا شماره تلفنتان را با ما به اشتراک بگذارید زیرا دوست داریم با شما برای پرسیدن سوالات تماس بگیریم. نام و اطلاعات شما با هیچکس به اشتراک گذاشته نخواهد شد و ما تنها برای پرسیدن راجع به وبسایتمان با شما تماس خواهیم گرفت. همان گونه که میبینید با خواندن نمونه سوالات شما علاوه بر جواب درست جواب های اشتباه را میبینید و آن دانلود رایگان آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) ها را میشناسید. به عنوان راننده باید چه خطراتی را انتظار داشته باشید؟ پیش از مواجه با این خطرات باید چه عواملی را رعایت کنید و در حین بروز خطر درست‌ترین واکنش چیست. تنها با آموزش و تکرار و تمرین می‌توان به توانایی مدیریت حوادث دست یافت. لطفا کتاب موتور سیکلت رو هم قرار بدید تا مجموعه تون کامل تر بشه ، ما که گذر کردیم ازین مرحله… جاش خالیه ، سایتتون خیلی خوب و پر محتوی ست حیفه کاستی داشته باشه.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی