خرید رنگ اکریلیک فروشگاه پرسیس آرت | alborzpainting

پس از خشک شدن لایه اول، لایه دوم را نیز به همین صورت روی آن زد. بعد از خشک شدن لایه دوم می توان نتیجه به دست آمده را بررسی کرد. اگر رنگ خیلی رقیق شده باشد به صورت چکه چکه از سطح پایین می ریزد. اگر رنگ خیلی غلیظ باشد در نتیجه بافتی شبیه پوست پرتقال خواهد داشت. اما رنگی که قوام مناسبی داشته باشد صاف و بدون چکه خواهد بود.

آکریلیک 75میل تک رنگ ساده

منظور از رنگ پایه حلال این است که در فرمول رنگ از مشتقات نفتی استفاده شده است که به همین علت دوستار محیط زیست نیستند و همچنین بوی زیادی هم دارد. البته ویژگی سریع خشک شدن آن نسبت به رنگ پایه آب را نباید فراموش کرد. رنگ‌های اکریلیک بسیار متنوع هستند و برای ایجاد بافت در سطوح مناسبند چون غلظت بالایی دارند و به سرعت خشک می‌شوند. از ویژگی رنگ های اکریلیک میتوان به زمان سریع خشک شدن این رنگ ها اشاره کرد.

این فرآیند تقریباً به طور کامل جایگزین فناوری های دیگر می باشد. تحقیقات نشان داده که در صورت مصرف خوراکی در حیوانات آزمایشگاهی می تواند باعث ایجاد سرطان شود. در جذب پوستی نیز سمی است و از استات آلومینیوم در کرم های پوستی به عنوان قابض استفاده می شود. وقتی رنگ بر روی پوست شما آغشته شد جای هیچ نگرانی نیست زیرا این نوع رنگ ها هیچ ماده سمی که باعث حساسیت پوست شوند را در خود ندارند ولی در درجه های رنگ های بالاتر ممکن است دارای مقادیری اکسید کادمیوم باشد.

رنگ اکریلیک نقره ای صدفی کارن یک لیتری

اما قابل ذکر است که یکی از بهترین راه ها برای پیشگیری از رنگی شدن پوست دست یا بدن این است که از شلوار و بلوز بلند استفاده شود و یا این که دستکش های بلند و تا آرنج مورد نقاشی منزل استفاده قرار گیرد. در اولین قدم باید قلم مو ها و یا غلطک را زیر جریان آب گرم گرفت تا رنگ اضافی از آن خارج شود. سپس باید یک ظرف را با آب داغ پر کرده و مقداری نرم کننده پارچه به آن اضافه کرد. با توجه به اندازه قلم مو یا غلطک باید تصمیم گرفت که آیا میزان آب و نرم کننده کافی است یا خیر.

  • در واقع هر چه براقیت ‌‌رنگ اکریلیک بیشتر باشد این مقاومت در برابر شستشو نیز افزایش می‌یابد.
  • در ادامه به ذکر مزایا و ویژگی‌های ممتاز ‌‌رنگ‌های اکریلیک ‌می‌پردازیم.
  • رنگ‌آمیزی منزل از نکات بسیار مهمی است که در نما و زیبایی بخش داخلی و خارجی ساختمان تاثیر به سزایی دارد.
  • خوشبختانه ما در این مقاله هرچیزی که شما راجع به این رنگ ساختمانی نیاز دارید بدانید را توضیح خواهیم داد.
  • خرید رنگ اکریلیک وستا به همه کاربرانی که به دنبال رنگی باکیفیت بالا و قیمت مناسب هستند، پیشنهاد می‌شود، رنگ اکریلیک برند وستا از دسته رنگ‌هایی است که به سبب داشتن غلظت بالا، از پوشانندگی خوبی برخوردار است.

بهتر است ‌‌رنگ اکریلیک بر اساس کاربرد و متناسب با جنس اجرایی مورد نظر انتخاب شود. استفاده از رنگ مخصوص چوب و فلزات و یا رنگ‌های مخصوص نمای خارجی تاثیر مهمی در نتیجه کیفی کار دارد. بعد از زیرسازی کار با لایه پرایمر، لازم است تا 4 الی 6 ساعت زمان بدهید تا سطح کار، خشک شده و سپس لایه دوم بر روی آن اجرا شود. ‌‌رنگ‌های اکریلیک دارای ویژگی‌هایی چون دوام و ماندگاری بالا، عدم ساییدگی و ‌‌ترک‌خوردگی و عدم جذب گرد و غبار هستند.

آبرنگ

خرید رنگ اکریلیک فروشگاه پرسیس آرت | alborzpainting

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی