خریدکتاب‌ جامع کنکور تجربی گاج مارکت | ahmadikonkoor

سوالات این دفترچه۱۷۰سوال می باشد و زمان اختصاص یافته به مجموعه سوالات این دروس۱۷۵دقیقه خواهد بود. سطح درآمد بالا و جذب سریع فارغ‌التحصیلان این سه رشته عامل دیگری است که باعث شده دانش‌آموزان برای قبولی در این رشته‌ها با یکدیگر رقابت سختی داشته باشند. از افرادی که در این رشته تحصیل کرده‌اند پرس‌وجو کنید تا بتوانید انتخابی مطابق با علایق و استعدادهای خود داشته باشید. حتماً در این راه از مشاوره‌ی مشاوران باتجربه نیز استفاده کنید.

  • تمامی حقوق این سایت متعلق به انتشارات الگو می‌باشد و برای این گروه محفوظ است.
  • داده های داخل تمامی سایت ها با توجه به آمار تقریب قبولی تنظیم شده است.
  • به همین دلیل دیگر به مرحله بعدی یعنی مرحله انتخاب بهترین رشته، متناسب با رتبه اخذ شده خود، رسیده اید.
  • مطالعه منابع کنکور سراسری به طور دقیق سهم به سزایی در موفقیت داوطلبان خواهد داشت.

مجله خبری کنکور استاد احمدی‌‌آموزان برای درک بهتر مطالب و کسب مهارت در تست زدن نیاز به کتاب کمک درسی مناسب و بهره بردن از بهترین منابع آموزشی خواهند داشت. یکی از مهم‌ترین منابع برای شرکت در کنکور تجربی، کتاب‌های جامع کنکور تجربی هستند. در این بخش مهم‌ترین و بهترین منابع کمک درسی جامع کنکور تجربی در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است. داوطلبایی که در کنکور تجربی 1402 شرکت کردن، بعد از برگزاری این آزمونمنتظر اعلام نتایج اولیه هستن تا با مشاهده و بررسی کارنامه اولیشون وضعیت خودشون رو تحلیل کرده و ببینن که در دوره مورد نظرشون مجاز به انتخاب رشته شدن یا نه. اون دسته از داوطلبایی که در زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۲مجاز به انتخاب رشته شدن باید در زمان انتخاب رشته با اطلاع از تموم شرایط و ضوابط انتخاب رشته کنکور تجربیاقدام به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته خودشون کنن. دفترچه سوالات آزمون گروه علوم تجربی نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

پشتیبانی 24 ساعته

تعداد سوالات دفترچه کنکور تجربی 1402 که شامل نوبت های کنکور دی 1401 و کنکور تیر 1402 می باشد، یکی از سوالات داوطلبان می باشد که در ادامه به آن می پردازیم. شما هم پکیج عمومی را تهیه کنید و هم پکیج اختصاصی تجربی را. هر دو پکیج بر اساس آخرین مصوبات سازمان سنجش تالیف و تنظیم شده‌اند. پکیج الگوی کنکور ریاضی بعد از کنکور ۱۴۰۱ و برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ منتشر می‌شود. خیر پکیج الگوی کنکور ریاضی، بعد از کنکور ۱۴۰۱ برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ منتشر می‌شه. پکیج الگوی کنکور رشته ریاضی برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ چاپ می‌شه.

جدیدترین مقالات کنکور

البته هنرآموزان «کار و دانش» برای ورود به دانشگاه‌های فنّی و حرفه‌ای باید بعضی از دروس کنکوری رشته خود را خود بخوانند زیرا آن دروس به‌طور عادی در هنرستان تدریس نمی‌شوند. منبع سوالات بیشتر به کتاب‌های سه صنف آخر یعنی دهم، یازدهم و دوازدهم می‌رسد و موضوعات سؤال‌ها به دو بخش عمده سیاسی و اجتماعی تقسیم شده‌است. در افغانستان سالانه امتحان کنکور فقط از کسانی که از صنف (پایه) دوازدهم فارغ شده‌اند اخذ می‌شود.

در این گروه آزمایشی درس ریاضی برای بسیاری از داوطلبان دشوار است و از دروس مورد بحث است. تدریس ریاضی، فیزیک، شیمی و عربی دانشگاه و متوسطه اول و دوم توسط گروه… برخی از مخاطبان تحصیلیکو به دلیل مشکلات مخابراتی نمی توانند با شماره های 909 تماس بگیرند و یا به طور کلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند ؛ برخی نیز تمایل دارند از بسته های تخفیفی تحصیلیکو استفاده کنند تا هزینه کمتری برای مشاوره پرداخت نمایند . برای این دسته از عزیزان پکیج های مشاوره تحصیلیکو را طراحی کرده ایم که می توانید با خرید آن از هرجای ایران که هستید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با کارشناسان تحصیلیکو در ارتباط باشید . برای خرید پکیج های مشاوره تحصیلیکو و استفاده از بسته های تخفیفی کلیک کنید . ۹ سوال (۳۶ درصد) مربوط به درک مطالب یا متن (۴ سوال براساس مفهوم متن، ۲ سوال تشکیل و علامت گذاری و ۳ سوال اعراب و تحلیل صرفی) خوندن متن کتاب درسی و تحلیل و بررسی اون در حل سوالات این بخش حائز اهمیت است.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی