تعمیرات پکیج شبانه روزی 1سال گارانتی+راهنما تهران تعمیرگاه | parsepackage

تعمیرات پکیج شبانه روزی 1سال گارانتی+راهنما تهران تعمیرگاه | parsepackage

سپس آب گرم شده در مبدل را با کمک پمپ خود به سمت رادیاتورها یا لوله های گرمایش از کف یا فن کویل هدایت می کند تا گرمای محیط ساختمان تامین شود. اگر متوجه شدید که آب رادیاتور سرد هستند مشکل از پکیج خواهد بود و این مشکل به دلیل کم شدن فشار گاز، رسوب مبدل، خرابی سنسورهای گرمایی و یا مشکل در ورود گاز می باشد.☑️راه کارجهت برطرف کردن مشکل باید قطعات خراب تعمیر، تمیز و یا تعویض گردند. قطعات مصرفی و همچنین کیفیت ساخت پکیج در افزایش طول عمر و همچنین مقاومت در برابر خرابی نقش مهمی دارند لذا قبل از اینکه اقدام به خرید پکیج کنید لازم است که تحقیقات کامل را انجام دهید. در برندهای متفرقه که کیفیت ساخت نامناسبی دارند پس از مدت کوتاهی استفاده خرابی ها نمایان می شود و نیاز به تعمیر پکیج زودتر از حد معمول اتفاق می افتد. و با توجه به قیمت بالای قطعات و دستمزد سرویسکار پکیج مسلما خرید این پکیج ها مقرون به صرفه نیست.

  • هر کدام از این خطاها معنای خاصی را در بر‌دارند و نشان دهنده وجود اختلال و مشکلی در سیستم پکیج هستند.
  • مهندسین برای کاهش این مصرف همیشه به دنبال راه حل بوده اند و در نهایت توانستند با نصب پکیج و جایگزینی آن با آبگرمکن و موتورخانه این مشکل را حل کنند.
  • ممکن است بعد از هواگیری آن هم چندین بار، باز هم متوجه گرم نشدن رادیاتور شوید.
  • بهتر است بدانید عیب یابی و تعمیر پکیج فرولی توسط هریک از کدهای خطایی که پکیج نشان می‌دهد صورت می‌گیرد.
  • باتوجه به اهمیت کیفیت آموزشی، مجموعه آموزشی دانش تاسیسات با استفاده از گروه اساتید مجرب و کارآزموده سعی درارتقای کیفی دوره های برگزار شده دارد .

این قطعه،به نسبت قطعات دیگر پکیج قطعه ای کوچک و ارزان قیمت است اما نقش بسیار مهمی در ایمنی انواع تعمیر پکیج در کرج دستگاه پکیج دارد. اگر هیچ قطعه ای در پکیج وجود نداشته باشد ، مانند منبع انبساط ، افزایش دما فشار را بیش از حد افزایش می دهد و سپس شیر ایمنی کار می کند. جهت آشنایی هر چه بیشتر شما با پکیج های دیواری و تشخیص ایراد در پکیج ما تمامی قطعات پکیج را به صورت کلی به شما معرفی خواهیم کرد. در مورد اکسیژن مصرفی دستگاه نیز لازم به ذکر می باشد در انجام عمل سوختن در پکیج به اکسیژن نیاز می باشد. همچنین کمک موثری در جلوگیری از هزینه های ناشی از تعمیر پکیج در این شرایط اقتصادی می نماید. صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید.

تعمیر پکیج یا خرید پکیج نو کدام گزینه برای شما بهتر است؟

۵ سال سابقه کار در نمایندگی های ایران رادیاتور و بوتان، دارای کدمجاز تعمیرات از سازمان فنی و حرفه ای. به طور کلی قطعات پکیج دیواری جهت کارکرد صحیح به آب نیاز دارند این آب با آبگرم مصرفی تفاوت دارد . در حقیقت آب مدار شوفاژ ها همان آبی هست که مدنظر ماست و البته در فصل تابستان نیز وجود این آب در مدار سیستم جهت کارکرد صحیح قطعات پکیج امریست حیاتی .

گرم نشدن رادیاتورها با وجود روشن بودن شعله

به یاد داشته باشید که فدک تهویه برای اعزام نزدیک ترین تعمیرکار پکیج به محل شما همیشه آماده باش است  . پس در هر زمانی که به تعمیرکار پکیج برای تعمیر پکیج تهران  نیاز داشتید فدک تهویه را فراموش نکنید  . مواردی که در بالا اشاره شد خلاصه ای از مشکلاتی است که هر زمان با آن برخورد کردید با شرکت فیکس پایپ تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه به محل شما اعزام شود. هر وسیله ای که خراب میشود نیازمند متخصصی است که مشکل آن را بر طرف نماید. پکیج دیواری هم چون با برق و گاز سر و کار دارد در عین سادگی می تواند خطرناک شود.

علاوه بر اینها اسید شویی پکیج دیواری، هواگیری منبع باد، علت روشن نشدن شمعک پکیج دیواری، صدا گیری، نشت یابی پکیج دیواری و … از مواردی است که در صورت نیاز سرویسکار پکیج دیواری با توجه به مدل دستگاه آن را برای شما با حوصله و دقت لازم انجام خواهد داد. پس از اتمام کار سرویسکار دستگاه شما را تست کرده و نسبت به افزایش راندمان و میزان جریان استاندارد که باید از شیر آب گرم خارج شود نکاتی را به مشتری گوشزد خواهد کرد. پکیج‌های دیواری لورچ مانند سایر برندهای دیگر دارای مدل های مختلفی بوده و هر کدام از آن‌ها مناسب یک محیط با متراژ متفاوتی می باشند. به عنوان مثال، مدل های آدنا، هرما، هیرو، آرتمن و آریان نمونه‌هایی از پکیج لورچ هستند که هر یک قابلیت های مخصوص خود را دارند. اما آنچه مشخص است این است که هر پکیجی با هر قابلیت و برندی، با استفاده مکرر و دائمی ممکن است دچار نقص قنی و اخلال در عملکرد شود؛ از این‌رو نیاز است که در صورت خرابی، به موقع برای سرویس و تعمیر پکیج لورچ اقدام کنید. بسیاری از خرابی های پکیج به خاطر تاخیر در سرویس و عدم تعمیر فوری این وسیله گرم کننده میباشد.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی