بهترین وکلای مهاجرت به آمریکا-بیات گروپ

وکیل مهاجرت و شرایط عقد قرار داد با یک وکیل مهاجرت، همچنین مشاوره با وکیل مهاجرت در این مقاله به طور تخصصی مورد بحث علمی قرار گرفته است. سالانه افراد بسیاری هستند که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند اما در این موضوع تخصص نداشته و برای انتخاب بهترین مسیر نیاز به یک وکیل در امر مهاجرت خواهند داشت. یکی از امتیازات مشاوره با وکیل مهاجرت کسب اطلاعات به روز و یافتن پاسخ سوالات خود در امر مهاجرت می باشد. شما متقاضیان گرامی می توانید قبل از اقدام به امر مهاجرت با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و متخصصان با موسسه ملک پور با کسب اطلاعات مهم اقدام به مهاجرت نمایید.

هر ساله افراد زیادی از دنیا، تصمیم می گیرند که مهاجرت کنند و ویزا و اقامت کشور مورد نظر خود را دریافت کنند. در حال حاضر شرایط پذیرش مهاجرت به کانادا به مراتب پیچیده تر از گذشته شده است و به اطلاعات به روز و آگاهی دقیق از قوانین مهاجرتی کشور مقصد نیاز دارد. با انتخاب بهترین گزینه از لیست وکلای مهاجرت در تورنتو، شما می توانید با خیال راحت و آسودگی پرونده خود را به فرد مورد نظر بسپارید.

  • مثلا بعضی از روش ها نیاز به داشتن مدرک زبان دارند؛ مثل روش استارت آپ و این الزام از سمت اداره مهاجرت کانادا مشخص شده است، هیچکس نمی تواند به شما وعده بدهد که بدون داشتن مدرک زبان می توانید از این روش به کانادا مهاجرت کنید.
  • باید اشاره کرد که در صورت مشاهده هر گونه جرم و نداشتن رضایت از وکیل مورد نظر، امکان ثبت درخواست شکایت از طریق مراجع قانونی وجود دارد.
  • برنامه ویزای استارت آپ کانادا مربوط به کارآفرینانی است که دارای مهارت و پتانسیل ایجاد بیزینس در کانادا هستند.
  • آقای پارسای عضو طلایی انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا که با بیش از ۱۰ سال سابقه کار و تحصیل در رشته کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه یورک کانادا، نام خود را بر سر زبان ها انداخته است.
  • از طرف دیگر، ارتباط با اکثر کارکنان سفارت یک پیروزی بزرگ است که اکثر وکلا دارند و می توانند شما را به جایی که می خواهید برسانند.

بهترین وکلای مهاجرت به آمریکا-بیات گروپ اما واقعیت این است که انتخاب بهترین وکیل مهاجرت چندان آسان نیست و می توانند وکلایی باشند که به تازگی از دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده اند ، اما ادعاهای آنها طنین انداز است. مهاجرت برای برخی افراد بسیار مهم است و مهم ترین مسئله در زندگی آنها محسوب می شود. شاید قصد مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و… را داشته باشید مهاجرت به هر منظوری قوانین و شرایط خاص خود را دارد.

وکیل مهاجرتی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

افراد برای مهاجرت به سایر کشورها باید از قوانین و مقررات حاکم بر کشور مقصد اطلاعات کافی و لازم را داشته باشند و این امر تنها توسط یک وکیل مهاجرتی واجد شرایط امکان پذیر است. موسسه حقوقی افق فرشتگان یک موسسه مهاجرتی است که از بهترین وکیل مهاجرتی آشنا به امور مهاجرتی استفاده می کند. موسسه ما زیر نظر مستقیم وکیل دادگستری فعالیت می کند و دارای کلیه مجوزهای قانونی اعم از مجوز از وزارت کار ، تامین اجتماعی و امور اجتماعی و همچنین مجوز از وزارت علوم و پروانه وکالت معتبر می باشد. امروزه اینترنت و موتورهای جستجو همانند گوگل توانسته در انتخاب موسسات مهاجرتی و وکلای مهاجرتی به متقاضیان کمک شایانی نماید. اما تنها صرف بر جستجو در اینترنت و صفحات مجازی نمی تواند انتخاب درستی برای اخذ وکیل مهاجرتی باشد. موتورهای جستجو شروع به معرفی موسسات مهاجرتی می نماید که ممکن است در این میان موسساتی معرفی گردد که از دانش و علم کافی در زمینه مهاجرت برخوردار نباشند.

جدای این مسائل نیز، وکیل خوب باید وجدان کاری داشته باشد و پروانه وکالت و دفتر معتبری داشته باشد که بتوانید به آن استناد کنید. فعالیت های موسسه مهاجرتی ملک پور در زمینه مهاجرت به کشورهای آمریکا، آلمان، اتریش، انگلستان، روسیه، فرانسه و … است و در واقع این موسسه یکی از موسسات معتبر در تهران می باشد. برای مهاجرت کاری، تحصیلی، اخذ اقامت و اخذ ویزا از موسسه ملک پور بیات گروپ استفاده کنید. ویژگی دیگری که می توانیم در این قسمت برای یک وکیل مهاجرتی درجه یک نام ببریم، مربوط به مهارت ارتباطی قوی می باشد. کانادا بعد از آمریکا از مهم‌ترین کشورهای مقصد برای ایرانیان به حساب می‌آید که به دلایل گوناگون خواهان اقامت در آن‌جا هستند.

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی تراست اعتماد کرده‌اند؟

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی