برنامه سوالات کنکور تجربی 15سال دانلود کافه بازار | ahmadikonkoor

مجله خبری کنکور استاد احمدی‌های جامع کنکور تجربی یک منبع آموزشی ایده‌آل و کامل برای داوطلبین کنکور هستند. این منابع با پوشش دادن جزء به جرء مطالب هر مبحث، دانش‌آموز را آماده رقابت در آزمون کنکور می‌کنند. در آزمون سراسری سال ۹۵ تعداد ۸۶۰ هزار و ۱۰۹ نفر داوطلب ثبت نام کردند، که از این تعداد ۵۰۹ هزار و ۱۹ نفر زن و ۳۵۱ هزار و ۹۰ نفر مرد بودند یا به عبارت دیگر ۵۹٫۱۸ درصد از داوطلبان زن و ۴۰٫۸۲ درصد از داوطلبان مرد بودند. در آزمون سراسری ۹۶ جمعاً تعداد ۹۲۹هزار و ۷۹۱ داوطلب ثبت‌نام نمودند، که از این تعداد ۵۴۸ هزار و ۲۲۰ نفر زن و ۳۸۱ هزار و ۵۷۱ نفر داوطلبان مرد شرکت کرده بودند. از اونجایی که آزمون دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد با هم ادغام شدن، نتایج اولیه این آزمون بطور همزمان و به شکل یک کارنامه منتشر میشه، اما انتخاب رشته دانشگاه آزاد بصورت جدا و از طریق سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org انجام میشه.

  • تعداد سوالات دفترچه دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل ۱۷۰ تست می باشد و داوطلبان کنکور تجربی ۱۷۵ دقیقه برای پاسخ گویی به سوالات زمان دارند.
  • کتاب الگوی کنکور ریاضی در دست تالیف است و سعی می‌کنیم تا اوایل خردادماه این کتاب را منتشر کنیم.
  • با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران تحصیلی شما را به خوبی راهنمایی کنند.
  • دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون گروه پزشکی را جداگانه از آزمون علوم تجربی برگزار می‌کرد.
  • هر داوطلب بهتر است کتابی را که ساده تر درک کرده و فهم آن برایش راحت تر است را تهیه نماید.

به هر حال برای قبولی خود حتما برنامه داشته باشید و حتما برای هر روز و یا حداقل برای یک هفته برنامه بنویسید و طبق برنامه پیش بروید. برنامه ای که می نویسید، باید مطابق الگوهای خواب و رفتاری شما باشد و نباید الگوهای تکراری که با بدن شما زیاد سازگار نیست را انتخاب کنید. در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.

کتاب های کمک آموزشی کنکور تجربی

فعالیت های آموزشی آلاء با نظارت دبیرستان دانشگاه شریف انجام می شود. سلام لطفا برای رشته ریاضی هم تا اواسط اردیبهشت موجود کنید که از جمع‌بندی عقب نمونیم. الگو جان اگه قرار نیست پکیج الگوی کنکور تجربی تو سایت نمایشگاه کتاب قرار داده بشه لطفا بگید وگرنه باید همین الان از سایت خودتون سفارش بدم که تا آخر هفته برسه به دستم. این ها چند مورد از هیجان انگیزترین جملاتی هستند که هر داوطلب کنکور تجربی می تواند بعد از موفقیت در کنکور بیان کند. در صورتی که قدر موفقیت را کسی می داند که بارها شکست خورده و دوباره بلند شده و با توکل و تلاش بیشتر، به مسیر خود ادامه داده؛ پس عدم قبولی در کنکور تجربی نشان پایان دنیا نیست! شاید برای تراش دادن بیشتر شخصیت شما و آماده کردن اتان برای روزهای سخت آینده باشد.

شرط معدل دانشگاه فرهنگیان کنکور ۱۴۰۲ چند است؟(حداقل معدل تجربی ریاضی انسانی)

سایت مشاوره تحصیلیکو یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر هیچگونه وابستگی ندارد. آلاء پنجره ای است رو به دور نمای آموزش کشور که می کوشد با اساتید کار بلد و مخاطبان پر تعداد و متعهد خود آموزش همگانی را در چهار گوشه ی این سرزمین در دسترس فرزندان ایران قرار دهد. ۹ سوال (۳۶درصد) مربوط به دو تا ریدینگ، دو تا متن میدن و بعد از اون برای هر متن ۴ یا ۵ تا سوال طرح میشه، تسلط به معنی و مفاهیم اولیه در حل سوالات این قسمت بسیار موثر خواهد بود.

کتاب هایی که در بالا معرفی شدند بر اساس اولویت بوده و اگر یکی از کتاب های کمک آموزشی در هر درس را دارید نیاز به تهیه منابع دیگر نیست. گروه آزمایشی علوم تجربی در سال های اخیر تعداد متقاضیان بیشتری نسبت به سایر گروه‌های آزمایشی داشته است. این استقبال باعث رقابت فشرده‌تر و سخت‌تر در رشته تجربی شده است. داوطلبین برای کسب رتبه مناسب در آزمون کنکور نیاز پشتکار و مطالعه فراوان دارند. مشاور گروپ از سال ۱۳۹۲ به صورت تخصصی کار خود را در زمینه مشاوره آغاز کرد و با استعانت از خداوند متعال و اعتماد مردم عزیز کشورمان تاکنون توانسته میلیون ها ساعت مشاوره تلفنی و حضوری ارائه دهد.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی