آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی با 32 درس رایگان +جزوه های PDf سریع آسان | zabannew

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی با 32 درس رایگان +جزوه های PDf سریع آسان | zabannew

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی ممرایز یکی از بهترین اپلیکیشن‌های موجود برای یادگیری لغات کلیک زبان انگلیسی است. البته این اپلیکیشن فقط برای زبان انگلیسی کاربرد ندارد و به کمک آن می‌توانید 23 زبان دیگر غیر از انگلیسی را نیز یاد بگیرید. انیمیشن پپا پیگ یک مجموعه تلویزیونی بریتانیایی برای کودکان پیش از سن مدرسه است. بنابراین برای یادگیری زبان انگلیسی در سطح مبتدی بسیار مناسب می‌باشد. در این انیمیشن همه شخصیت‌ها را حیوانات تشکیل می‌دهند و موضوعات آن حول محور زندگی روزمره، خانواده و دوستان شکل می‌گیرد. این انیمیشن می‌تواند به کودکان و افراد سطح مبتدی کمک کند با فعالیت‌های روزمره به زبان انگلیسی آشنا شوند.

  • تحقیقات نشان داده‌اند که هر انسانی برای ۲۵ دقیقه فعالیت به ۵ دقیقه استراحت نیاز دارد.
  • چون در نرم افزار شیوا برای آموزش لغات انگلیسی از تکنیک کاربردی لایتنر استفاده می شود.
  • در انگلیسی می توان دو جمله واره یا جمله را با یکدیگری تلفیق و ادغام کرد و یک جمله ی مرکب ساخت.
  • زبان‌آموزان در این کتاب که مختص سطح Elementary یا مبتدی‌ست، یاد می‌گیرند در مورد برخی موضوعات و مضامین جدید حرف بزنند.

آموزش زبان انگلیسی در حال گسترش است و برای برخی از افراد یادگیری سریع آن ممکنه واقعا سخت به نظر برسد. در اینجا قصد داریم به شما نشان دهیم که اینطور نیست، پس با ما همراه باشید. کجا، چه زمان و چگونه، اینها سوالاتی هستند که باید هنگام شروع یادگیری زبان از خود بپرسید. توی این جمله to و by حروف اضافه ما هستن که مکان و روش انجام کار رو بیان میکنن. 22 حرف اضافه رایج در آموزش زبان انگلیسی رو اونجا ببینین و همراه داشته باشین. بازم میگم برای شروع آموزش زبان انگلیسی فعلاً لازم نیست که همه رو بلد باشین.

آموزش های رایگان

لباس ها در دسته بندی مردانه، زنانه و بچگانه به همراه فایل صوتی و ترجمه فارسی کلمات آماده شده است. آموزش زبان انگلیسی سريع از اول تا آخر به صورت رایگان قابل مشاهده است. دسته بندی های آموزش زبان انگلیسی از کودکان تا مكالمه روان در فراگیری قرار داده شده است.

آموزش صفر تا صد زبان انگلیسی

در اپلیکیشن آموزش گرامر زبان انگلیسی Basic English Grammar می‌توانید مثل یک کتاب جامع، به کل مباحث گرامری زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. اگر علاوه بر زبان مادری خود زبان دیگری را می شناسید، یادگیری زبان انگلیسی آسان تر می شود (مهم نیست که زبان مادری شما چیست). دلیلش این است که قبلا مغز خود را برای انتخاب الگوهای زبان جدید آموزش داده اید. به عبارت دیگر پس از یادگیری یک زبان جدید، یادگیری زبان های جدید بعدی آسانتر خواهد شد و حتی اگر زبان (های) یاد گرفته شده شبیه انگلیسی باشد خیلی بهتر است. اگر سطح زبان انگلیسی شما فرامتوسط (Upper Intermediate) است، به راحتی می‌توانید انیمیشن‌ها را دنبال و عبارت‌ها و اصطلاحات جدید را پیدا کنید. سعی کنید با کمک انیمیشن‌های زبان انگلیسی به کاربرد واژه‌هایی که می‌شناسید در جمله و در زندگی روزمره به خوبی مسلط شوید.

اما اگر می‌خواهید که یک اپلیکیشن همه کاره را برای یادگیری زبان انگلیسی نصب نمایید، بهتر است به سراغ اپلیکیشن‌های جامع و یا اپلیکیشن زبانشناس بروید. برای استفاده از اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی مثل رزتا استون و Busuu، نیاز به پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه است که با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان، تبدیل به هزینه هنگفتی می‌شود. اما در صورت توان پرداخت هزینه، استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌تواند برای شما مفید باشند. الان که در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد یا از کلاس‌های زبان انگلیسی خسته شده‌اید و یا نمی‌دانید کدام اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی واقعا می‌تواند به شما کمک کند. اگر حوصله خواندن متن را ندارید، می‌توانید ویدئوی زیر را نگاه کنید. برای انتخاب انیمیشن های یادگیری زبان انگلیسی لازم است، به چند نکته توجه کنیم.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی