آموزش صافکاری خودرو pdr و سنتی پیشرفته + مدرک بین المللی | mehrariya

آموزش صافکاری خودرو pdr و سنتی پیشرفته + مدرک بین المللی | mehrariya

در دو حالت بعدی شما باید ابزار مورد نیاز خود را تهیه کنید تا بتوانید کار خود را شروع کنید. این دوره یک دوره ی عملی میباشد که در آن از کارآموز علاقه مند به یادگیری دعوت به عمل می آید تا در آن شرکت کند و لقب پزشک جراح اتومبیل ها را از آن خود کند. دوره ها به صورت عملی و تئوری هستند، به این صورت که کلاس های تئوری جهت افزایش اطلاعات کارآموز و کلاس های عملی در کارگاه مجهز آموزشگاه بر روی خودروی های سواری واقعی آموزش داده می شود.

  • بورس مناطق صافکاری در غرب تهران مناطق فرحزاد، طرشت، شهران، کن و پونک می باشد.
  • تعمیر تورفتگی ها و له شدگی ها بدون رنگ یا حذف فرورفتگی بدون رنگ (PDR) از سریع ترین، مقرون به صرفه ترین روش ها برای صافکاری و فرورفتگی در قسمت های مختلف بدنه خودرو است.
  • در این تعیر گاه بهترین و با تجربه ترین صافکار ها مشغول به کار هستند که خودروهای لوکس خارجی را با استفاده از متدهای به روز تعمیر صافکاری pdr ماشین میکنند.
  • صافکاری بدون رنگ خودرو را آموزش می بینید و اصول حرارت دهی، حفظ رنگ، برطرف کردن موج ها و …
  • با توجه به تعدادبالای تصادفات و اهمیت شکل ظاهری خودرو پدا کردن یک صافکار خوب بسیار مهم است و در امد اینکار به مهارت شما بستگی دارد به همین منظور اگر شما بتوانید در مهارت خود را بالاببرید در امد شما بیشتر است.

این کار عمدتا با کمک جرثقیل و یا جک انجام می گیرد که به آن ها شاسی کش اطلاق می گردد. در اکثر مواقعی که شدت ضربه حین تصادف بسیار زیاد باشد به گونه ای که ستون های خودرو دچار نقص شده باشند، از این ابزار استفاده می گردد. صافکاری بدون رنگ، روش های مختلفی از جمله، تقه گریسی، حرارتی و با استفاده از نور خورشید دارد که تمیزی کار بستگی به هنر صافکار و تجربه او دارد. بعد هم صافکار با قرار دادن آن قطعه بدنه در زیر نور آفتاب، شروع به موج گیری مرحله به مرحله و ترمیم خطوط و قوس ها کرده و این کار با استفاده از مشتی ها و قالب تنه مخصوص صافکاریِ بی رنگ و با انواع فنرها در شکل و اندازه های مختلف انجام می گیرد. کار صافکاری خودرو به ابزار و وسایل نسبتا خاصی احتیاج دارد که باید در هر مغازه ی صافکاری موجود باشد که البته این ایزار به نوع صافکاری هم مرتبط است.

لیسه گیری خودرو

و با توجه به اینکه تجربه و تخصص صافکار و نقاش به گونه‌ای تعیین کننده کیفیت کار است، پس باید تمام افراد در انتخاب صافکار و نقاش دقت کافی را بکنند و به هیچ عنوان در این مورد عجله نداشته باشند. وقتی که صافکاری بی رنگ انجام می گیرد در این حالت تنها هدف صاف کردن سطح مشکل دار می باشد. در واقع صافکار تلاش می کند تا تمام فرورفتگی ها و یا برآمدگی هایی که در بدنه و سطح خودرو وجود دارد را به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

صافکاری و نقاشی ایرانیان

شما در این دوره توانایی صافکاری به روش PDR را بصورت کامل و تخصصی آموزش خواهید دید و توانایی لازم را در این زمینه نیز کسب خواهید نمود. همین طور تجهیزاتی که در مرکز مورد استفاده قرار می گیرد نیز مهم است. برای این که مطمئن شوید مرکزی که خودرو خود را برای صافکاری به آن می سپارید. کیفیت خوبی در رنگ آمیزی خودرو دارد می توانید نمونه کار های آن ها را مشاهده کنید. اما اگر شدت این موضوع بیش از حد بود یعنی کیفیت رنگ آن مرکز پایین است. امروز تعمیرگاه های تخصصی خودرو و وسایل حمل و نقل آنقدر زیاد شده که برای انتخاب بهترین ممکن است کمی سردرگم شوید اما ما در کلینیک خودرو ایرانیان با بهره گیری از مجرب ترین کادر تعمیرکاران و پرسنل مجرب تلاش کردیم تا انتخاب اول آخر مشتریانمان باشیم.

البته می تواند آسیب هایی که به خودرو وارد شده است حاصل حوادث دیگری باشد. اما علت هر چه که باشد همان طور که گفته شد روش های صافکاری نیز بسیار زیاد است. البته باید توجه داشته باشید که عموما انتخاب یکی از این روش ها بستگی به نوع فرو رفتگی دارند. بهترین صافکاری در غرب تهران قطعا راهنمایی خوبی در این زمینه به شما خواهد کرد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت. مراکزی که از آن ها به عنوان بهترین صافکاری در تهران یاد می شود همواره به جای صافکاری با رنگ از این روش یعنی صافکاری بدون رنگ یا همان صافکاری PDR استفاده می کنند.

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی