آموزشگاه کنکور هنر سی رنگ قبولی در کنکور هنر | ahmadikonkoor

سلام، خیر این رشته در پذیرش دانشگاه های سراسری وجود نداره. پیشنهاد میشه ارتباط تصویری (گرافیک) بخونین که واحدهای مرتبط با رشته مورد نظر شما رو مانند «کار با کامپیوتر ۱ و ۲» هم داره. سلام، منظورتون رو از “یکی از معدل ها” رو متوجه نشدیم اما بله در کل هیچ مشکلی نیست. فقط حواستون به اطلاعیه شورای عالی انقلاب فرهنگی باشه که فعلاً گفته شده از سال 1404 هر کسی در رشته خودش می تونه کنکور بده و احتمالاً این به این معنی هست که کسی از رشته ریاضی نمی تونه در کنکور هنر پذیرفته بشه.

  • رشته عکاسی از دسته رشته های هنری است که مسب درآمد های خیلی خوب از طریق آن امکان پذیر است.
  • داوطلبین رشته های تجربی، ریاضی و انسانی، علاوه بر رشته امتحانی خود، می توانند در کنکور هنر هم شرکت کنند.
  • انتشارات هنگام هنر (گروه تألیفی دکتر رضایی) ، متشکل از رتبه های برتر سال های گذشته کنکور مقاطع مختلف است که سعی در انتقال تجربیات خود به داوطلبان کنکوری مقاطع مختلف دارند.
  • به اینستاگرام هونر که در پایین صفحات سایت قرار گرفته مراجعه کنین و فیلم ایشون رو مشاهده بفرمایید.
  • برنامه ریزی کنکور هنر 1402 »کنکورهنر، یک کنکور تخصصی و بسیار بسیار جذاب و دلنشین است.

شاید برای اساتید مصاحبه گر، شأن و شخصیت علمی و مجله خبری کنکور استاد احمدی ی مرحله اول کنکور برای ورود هنرجویان به دانشگاه های تهران و دانشگاه هنر تهران اهمیت خاصی دارد. به واتس اپ آموزشگاه درخواست «مشاوره» و یا «ثبت نام» بدین و سعی کنین از همین الان کلاسی رو از دست ندن. سلام، شرکت شما در هر دو کنکور انسانی و هنر منجر به شکست شما در هر دو خواهد شد.

نکات مهم در مورد تغییرات آزمون عملی کنکور هنر 1402

لظفا انتقادات و پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات روانشناختی، فرهنگی و تحصیلی با ما در میان بگذارید. شما فقط و فقط حق انتخاب رشته کد رشته هایی را دارید که در کنکور آن شرکت کرده اید، یعنی حق ندارید کد رشته های با آزمون رشته های دیگر را نیز انتخاب کنید. انتخاب رشته با آزمون هنر دانشگاه آزاد محدود به ۲۰ انتخاب است.

زیرگروه های کنکور هنر

برای شرکت در برخی رشته های با شرایط خاص شاخه هنر، علاوه بر کنکور سراسری نیاز به شرکت در یک سری آزمون های عملی وجود دارد. در واقع داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل دانشگاهی در این رشته ها هستند، هم باید از رتبه مناسب در کنکور سراسری برخوردار بوده و هم باید در آزمون عملی این رشته ها نمره مناسب را کسب کنند. بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور هنر 1402، داوطلبان باید فرآیند انتخاب رشته را انجام دهند. بعد از این که مهلت انتخاب رشته به پایان رسید، در صورتی که داوطلب رشته های با شرایط خاص را انتخاب کرده باشد، از او دعوت می شود تا در آزمون عملی آن رشته هم شرکت کند. بنابراین داوطلب باید به در زمان تعیین شده به مکانی که آن هم اطلاع رسانی می شود، مراجعه نموده و در آزمون عملی شرکت کند. برای موفقیت در آزمون عملی کنکور هنر باید از قبل اطلاعات کافی در این زمینه داشته باید.

از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار گرفت که فایل پی دی اف آن از طریق جدول زیر نیز قابل دریافت می باشد. را در انتخاب رشته خود داشته باشید، باید برای آن ها نیز سریال علاقه مندی جداگانه خریداری کنید. مرکز مشاوره تحصیلیکو امکانی فراهم کرده تا کاربران سایت بتوانند با عضویت در کانال های اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی از آخرین اخبار و اطلاعیه های تحصیلی مربوط به حوزه تحصیلی مدنظر خود آگاه شوند . برای این منظور می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر در کانال مدنظرتان عضو شوید. سلام می خواستم بدونم که مباحث عمومی هنر و تجربی با هم یکسانه. دسته اول داوطلبایی که فقط متقاضی شرکت در کنکور هنر هستن.

http://baranclothesshop.ir

توسط کنکور احمدی

تدریس کنکور استاد احمدی